(Bp.), 1879. (Athenaeum ny.) |
504+244p. Gazdagon illusztrált. |
Az első, egyben az egyik leghosszabb életű magyar élclap szerkesztője és kiadója Jókai Mór volt. |
Kopott aranyozású, korabeli vászonkötésben. Egy levél (361-362p.) alsó sarka pótolva. |
Lakatos: 4293. |