130. árverés - 130. tétel
Molnár György
Világos előtt. Emlékeimből. [I. könyv.]
Szabadka, 1880. Schkesinger S. |
179+(1)p. |
Hozzá: Világostól Világosig. Emlékeimből. II. könyv. Arad, 1881. Ungerleider A. 561+(2)p. Hozzá: Világos után. Emlékeimből. III. könyv. Arad, 1882. Ungerleider A. 237+(2)p. Dedikált példány. |
Egymástól eltérő, korabeli vászonkötésben. A harmadik kötet gerincén kis sérüléssel. |
Szüry: 3300-3302. |