130. árverés - 116. tétel
1848-49. Történelmi Lapok. Szerk.: Kuszkó István. I. évfolyam.
Kolozsvár, 1892. "Közművelődés". |
(8)+252+(2)p. Néhány levél duplán szerepel, hiány nincs. |
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. Az egyes számok borítóinak nagy része bekötve. |