129. árverés - 216. tétel
Szemere Bertalan
Utazás külföldön. Második bővített kiadás. I-II. köt [egybekötve].
Pest, 1845. Geibel. |
2t. (címkép+díszcímlap)+(8)+280+(4)p.+2t.+289+(5)p.+1 kihajt. mell. Mindkét kötet címlapján metszetvignettával. |
XX. századi félvászon-kötésben. 20th century half cloth. |