129. árverés - 206. tétel
The life of Leopold, Late Emperor of Germany, &. The Second Edition.
London, 1708. J. Knapton -- M. Atkins -- R. Burrough -- J. Baker. |
1 kihajt. t. (az uralkodó állóalakos képe díszes ovális keretben)+(4)+389+(5)p. |
Az I. Lipót életéről szóló mű 1706-ban jelent meg először. Szerzőjének David Jonest tartják. |
XX. század eleji félbőr-kötésben. 20th century half leather. Apponyi: 0 |