129. árverés - 205. tétel
Baeck, Elias — Jaillot, Hubert
Augspurg, 1730k. Baeck. |
3 kihajt. t.+44 kihajt. térk. |
Az augsburgi rézmetsző a francia térképész, Jaillot lapjait használta fel atlasza kiadásához. Először 1710 körül jelent meg. |
Díszesen aranyozott gerincű, XIX. századi vászonkötésben. Gyönyörű példány. 19th century cloth. Spine richly gilt. Very nice copy. Szántai: Baeck 1b. |