129. árverés - 143. tétel
Lukácsy Kristóf
A magyarok őselei, hajdankori nevei és lakhelyei. Eredeti örmény kútfők után irta ~.
Kolozsvár, 1870. Szamosujvári árvaház. |
VIII+(2)+147+254+XXIIIp. |
Hozzákötve: Tanárky Gedeon: Magyarország helyzete az europai államrendszerben. Történeti és politikai tanulmány. Pest, 1866. Pfeifer Ferdinánd. 205+(3)p. A kötetbe helyezett eredeti borítófedél belső oldalán Lónyay Albertnak szóló ajánlással. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Contemporary half cloth. Spine gilt. |