129. árverés - 121. tétel
Pogány, Móric
Dreams of an architect. With a preface by Max Reinhardt.
Leipsic - Berlin - Vienna, (1926.) E. Huebsch. |
11p.+39t. |
Az előzéklapon ajánlással: "Emil bátyámnak sok szeretettel, emlékül Marci Bpest 1937 május 12". |
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. Inscribed by the architect. Gilt original cloth. |