Zürich (Bp.), 1941.) Girsberger (Hungária ny.) |
161+(2)p. Gazdagon illusztrált. Máté Olga fotóművésznek dedikált példány. |
Kiadói vászonkötésben, a gerinc alsó peremén kis sérüléssel. Hozzá: Az új ház (Bp., 1978.) Corvina. 165+(3)p. Gazdagon illusztrált. Kiadói papírborítóban. |
Inscribed by the autor. Original cloth. Minor defect to the spine. |