Wien -- Leipzig, 1927. Pegazus. |
(52)p. Lapszámozáson belül egészoldalas rajzokkal (Márffy Ödön, Richter Gyula stb.) Első kiadás. Dedikált példány. |
Darabunk az 50 számozott, aláírt luxuspéldány egyike, a 2. számot viseli. |
Restaurált, aranyozott gerincű, kiadói félbőr-kötésben. A Réz-Diamant Tibor által tervezett, színes, eredeti borító bekötve. Luxury first edition, inscribed and signed by the author. Restored original half leather. Original paper by Tibor Réz-Diamant bound inside. |