128. árverés - 82. tétel
Dugonics András
Etelka. Harmadik, és életemben utólsó Ki-adás. I-II. könyv.
Posonyban és Pesten, 1805. Landerer ny. |
1t.+(6)+484+(4)p.; 1t.+494+(4)p. Mindkét címlapon rézmetszetű vignettával. A címképek Tischler munkái. |
Viseltes, jellegtelen, XX. századi félvászon-kötésben. Mindkét címlap foltos, gyűrött, tintás bejegyzésekkel és kihúzásokkal. A levelek rozsdafoltosak. Szüry: 1025. |