128. árverés - 411. tétel
Titelman, Franciscus
Tractatus de expositione misteriorum Missae
Lugduni, 1550. Apud Benedictum Bocrium. |
296+(88)p. |
A neves leuveni katolikus egyetemen tanító ferences szerzőnek a miséről, szentháromságról, himnuszokról írt értekezése a bejegyzések szerint a XVIII. században hazai használatban volt. |
Korabeli, enyhén kopott, vaknyomásos, csatos bőrkötésben. BNH Cat 0 |