128. árverés - 400. tétel
Szokolay István
A Korán. A törökök politikai, társalmi s vallásos törvénykönyvük és a törökök jelen alkotmányának, kormányzatának, államszervezetének, egyházának, vallásának, szárazföldi s tengeri hadseregének, várainak, hadi védvonalainak, vallási szertartásainak, polgári törvényeinek, s Mahomet életének leirása a legujjabb kutfők s adatok után. Kiadja ~.
Pest, 1854. Emich Gusztáv. |
(4)+583+(1)p.+1 kihajt. térk. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |