128. árverés - 354. tétel
(Tofeus Mihály)
A' szent soltarok resolutioja, Es azoknak az Erdelyi fejedelmi evangelica reformata, udvari szent ecclesiara, lelek es igassag szerint valo szabasa
Kolosvaratt, 1683. (Veresegyházi Szentyel Mihály ny.) |
(6)+876 [recte 778]p. A címlap, az azt követő két levél, valamint az utolsó másolattal pótolva. |
Prédikáció-gyűjtemény. A szerző Apafi fejedelem udvari lelkésze, majd erdélyi református püspök volt. Ez egyetlen nyomtatásban megjelent műve. |
Enyhén sérült, kopottas, korabeli bőrkötésben. RMK I 1302. |