128. árverés - 346. tétel
Thaly Kálmán
Gróf Eszterházy Antal kurucz generális tábori könyve. 1706-1709. Függelék: Gróf Eszterházy Dániel tábornok jegyzőkönyve, 1708. Közli: ~.
Bp., 1901. MTA. |
XVIII+(2)+1032p. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |