128. árverés - 304. tétel
Magyary-Kossa Gyula
Magyar orvosi emlékek. Értekezések a magyar orvostörténelem köréből. I-IV. kötet.
Bp., 1929-1940. Eggenberger -- Magyar Orvosi Könyvk. |
(10)+368p.; (6)+337p.; XVIII+522p.+4t. (2 színes, 1 kihajt.); XII+254p. Gazdagon illusztrált. |
Kiadói vászonkötésben. Az utolsó kötet kissé kopottas. |