128. árverés - 281. tétel
Bánffy Dezső
Magyar nemzetiségi politika
Bp., 1903. Légrády Testvérek. |
XIII+216+(1)p. |
A korábbi miniszterelnök fő művében a követendő nemzetiségi politikával kapcsolatos, markáns álláspontját fejti ki. Egyetlen célravezető megoldásnak a nemzetiségek minden eszközzel történő magyarosítását tartotta. |
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. |