128. árverés - 279. tétel
Nagy Márton
Szavaló tanitók és tanulók használatára. I-II. kötet [egybekötve].
Pesten, 1843-1845. Hartleben Konrád Adolf. |
(6)+131+(3)+(4)+118+(2)p. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Szüry: 3360. [csak első kötet] |