128. árverés - 258. tétel
Szontagh Miklós, dr.
Tátrakalauz. Utmutató a Magas Tátrába s a Tátravidéki fürdőkbe. A szerző halála után átnézte: Dr. Jármay László. II. kiadás.
Bp., (1901.) Singer és Wolfner. |
(6)+IV+196+(4)p.+2 kihajt. térk. (az egyik javított, a hajtogatás mentén szakadozott, a kötet végébe helyezve) (Singer és Wolfner Kalauz Könyvei.) |
Enyhén kopottas, aranyozott, kiadói vászonkötésben. |