128. árverés - 253. tétel
Podmaniczky Gyula, báró
Magyarország állami és magánméneseinek kézikönyve. A m. kir. földmivelésügyi minister megbizásából összeállitotta ~.
Bp., 1903. Pallas Rt. ny. |
374p.+2 színes t.+1 színes, kihajt. térk. (A m. kir. földmivelésügyi minister kiadványai. 1903. 3. szám.) |
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. |