128. árverés - 198. tétel
Calendarium novum, et vetus ad annum bissextilem M.DCCC.XXIV. dierum 366. Exhibens Seriem Festorum, Profestorum et Phases Lunae. In usum M. Principatus Transsilvaniae et Partium adnexarum.
Claudiopoli, (1823.) Typis Lycei Regii. |
(16)+310+(66)p. |
Az első nyolc levélen található naptárrészt az erdélyi fejedelemség cím- és névtára (Schematismus dicasteriorum et officialium...) követi. |
Kopott aranyozású, korabeli papírkötésben. Festett előzéklapokkal. Szép darab. |