128. árverés - 176. tétel
Hornyik János
Kecskemét város története, oklevéltárral. I-IV. kötet.
Kecskeméten, 1860-1866. (Szilády K. ny.) |
XIV+(2)+279+(1)p.+1t.; VI+(2)+512p.; (4)+510+(2)p.; (8)+431+(1)p. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Poss.: Glitzke Sándor gyűjteményi bélyegzőjével. |