127. árverés - 114. tétel
De(s)sewffy Jó'sef, gróf
A' "Hitel" czímü munka taglalatja
Kassán, 1831. Werfer Károly. |
260+(4)p. Első kiadás. |
Az előző évben megjelent Hitelre számos válasz született. Ez talán a legjelentősebb, amelyre feleletként írta meg Széchenyi a Világot. |
Aranyozott gerincű, későbbi félvászon-kötésben. Later half cloth. Spine gilt. Szentkirályi: D-27. |