126. árverés - 92. tétel
Erkel Ferenc
István király. Opera 4 felvonásban. Szövegét Dobsa Lajos "Első István király" czimű tragédiája nyomán irta Váradi Antal. Zenéjét szerzette ~.
Bp., 1896. (Rigler József Ede.) |
47+(1)p. |
Aranyozott, kiadói félvászon-kötésben. Az első kötéstáblán dombornyomású címerrel. Aranymetszéssel díszítve. Szüry: 1223. |