126. árverés - 380. tétel
Vámbéry Ármin
~ vázlatai Közép-Ázsiából. Ujabb adalékok az oxusmelléki országok népismereti, társadalmi és politikai viszonyaihoz.
Pest, 1868. Ráth Mór. |
V+(1)+385p. |
Hozzákötve: Oroszország hatalmi állása Ázsiában. Történelmi tanulmány --tól. Pest, 1871. "Athenaeum". (4)+90p. Az Orosz birodalom ázsiai terjeszkedésről szóló politikai értekezés a szerző egyik legritkább kötete. |
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. |