126. árverés - 358. tétel
Plinius Secundus
Historiae mundi libri XXXVII ex postrema ad vetustos codices collatione cum annotationibus et indice.
Basileae, 1539. in officina Frobeniana. |
(36)+671+(229)p. |
Enyhén sérült gerincű, kopottas, XVIII. századi bőrkötésben. Néhány levele enyhén foltos. A címlap és az utolsó levél javítva. VD16 P 3540.; BNH Cat P 654. |