126. árverés - 339. tétel
Széchenyi István, gróf
~ politikai iskolája, saját műveiből összeállítva. I-III. kötet.
Pesten, 1863-1864. Heckenast. |
(2)+VI+386+(1)p.; VI+(2)+456p.; (4)+395+(1)p. |
Díszesen aranyozott, korabeli vászonkötésben. Szentkirályi: 305. |