126. árverés - 316. tétel
Rozsnyay Dávid
~, az utolsó török deák, történeti maradványai. Összeszedte s jegyzetekkel és oklevéltárral kísérve kiadta Szilágyi Sándor.
Pest, 1867. Eggenberger Ferdinánd. |
463+(2)p. (Monumenta Hungariae Historica. Magyar történelmi emlékek. Második osztály. Nyolczadik kötet.) |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Néhány levele enyhén foltos. |