126. árverés - 294. tétel
Niemeyer, Felix dr.
A részletes kór- és gyógytudomány tankönyve. Különös tekintettel az élettanra és kórboncztanra. A hatodik bővitett és javított kiadás után forditotta Lendvay Benő — Kátai Gábor. I-II. rész.
Budán, 1865. Magyar Kir. Egyetem. |
XIV+783+(1)p.; IX+810+(1)p. (A Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat könyvtára. I-II. kötet.) |
Kopottas, korabeli vászonkötésben. Több levele enyhén foltos. Győry: 95. old. |