126. árverés - 275. tétel
Nagy, (Lajos) Ludovicus
Notitiae politico-geographico-statisticae inclyti regni Hungariae, partiumque eidem adnexarum. Tom. I-II.
Budae, 1828-1829. Typis Annae Landerer. |
(16)+638+(1)p.; 304p. |
Aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben. A második kötet aranyozása megkopott. |