126. árverés - 27. tétel
Balassa Ármin
Szegény Laczi. Népszinmű 3 felvonásban. Irta ~. Zenéjét szerezte Dankó Pista és Székács Gyula.
Szeged, 1888. Endrényi Testvérek. |
85+(1)p. Zilahy Gyulának dedikált példány. |
Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben. Aranymetszéssel díszítve. Poss.: Glitzke Sándor gyűjteményi bélyegzőjével. |