126. árverés - 269. tétel
Mikszáth Kálmán
A Tisztelt Ház. Jankó János rajzaival.
Bp., 1886. Singer és Wolfner. |
(2)+178+(3)p. Első kiadás. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Poss.: A címlapon Navratil Ákos jogász-közgazdász gyűjteményi bélyegzőjével. Szüry: 3262. |