126. árverés - 242. tétel
Pulszky Ferencz
Életem és korom. I-IV. [két kötetben].
Bp., 1880. Ráth M. |
(6)+324p.; (4)+339+(1)p.; (8)+355p.; (4)+332p. Első kiadás. |
Az első három kötet egységes, díszesen aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben, a negyedik kopottas, későbbi félvászon-kötésben. Az utolsó darab több levele sérült, csúnyán javítva. |