126. árverés - 240. tétel
Horváth Mihály
Kossuth Lajos újabb leveleire
Pest, 1868. Ráth M. |
(2)+131p. |
Hozzákötve: Csengery Antal: Deák Ferenc emlékezete. Elmondatott Deák Ferencznek a M. Tud. Akadémia által 1877 január 28-án tartott emlékünnepén. Bp., 1877. Franklin-Társulat. 110p. Hozzákötve: Magyar történelmi jellemrajzok. Bp., 1882. Athenaeum ny. (4)+74p. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. A gerincen kis sérüléssel. |