126. árverés - 238. tétel
Palmié, F(riedrich)
A Szent Föld lovagja. Történeti regény a keresztyénség első századából. ~ után forditotta Halasi Gózon Gyula.
Gyoma, 1903. Kner Izidor ny. |
223+(1)p. |
A bibliográfia által nem ismert kötésváltozat. |
Kiadói vászonkötésben. Lévay -- Haiman: 1.102. |