126. árverés - 232. tétel
Kisfaludy Károly
Ilka vagy Nándor-Fehérvár be-vétele. Eredeti hazai dráma négy fel-vonásban.
Budán, 1819. Kir. Universitás. |
78p. Első kiadás. |
Hozzákötve: Virág Benedek: Hunyadi László. (Budán), 1817. (Királyi Magyar Universitás ny.) 1t. (díszcímlap)+104p. Első kiadás. Példányunkból hiányzik a rézmetszetű címkép. |
Kopott aranyozású, korabeli papírkötésben. A gerincen kis sérüléssel. Szüry: 2510., 5063. |