Pest, 1859. Pfeifer Ferdinánd. |
(2)+76p. |
Hozzákötve: [Tabódy József] B.: Ausztria hivatása és egy Magyar-Birodalom lehetősége. --től. Pest, 1861. Lauffer és Stolp. (4)+71p. Hozzákötve: Kovács Lajos: Kisérlet a rendezési kérdések megoldására Pest, 1863. Kertész József. (2)+122p. Hozzákötve: Zichy Antal: Magyar szabadelvű-conservativ politika Pest, 1862. Pfeifer Ferdinánd. (4)+80p.+1 lev. (errata) Hozzákötve: (Kovács Lajos): A birodalom alkotmányos rendezése magyar felfogás szerint Pest, 1862. Pfeifer Ferdinánd. (6)+IV+(1)+69p. Hozzákötve: Tanulmányok az általános és különösen magyar-osztrák egyesülési jog (uniojog); továbbá Magyarország közjogának alaptartalma; és a király alapjogai felett Pest, 1864. Kertész József. 72p. |
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. Szép példány. |