126. árverés - 200. tétel
Makai Emil
Zsidó költők. Műfordítások Salamon ibn Gabiról, Juda Halévi, Sámuel Hánágid, Mózes ibn Ezra, Ábrahám ibn Ezra, Chárizi, Manuello verseiből. XI-XIV. század. László Fülöp rajzaival.
Bp., 1892. Singer és Wolfner. |
VIII+256+(3)p. Szövegközti rajzokkal. |
Díszesen aranyozott, kiadói bőrkötésben. Selyem előzéklapokkal. Aranymetszéssel díszítve. A gerincen kopásnyomokkal. |