126. árverés - 193. tétel
Jósika Miklós
Emlékirat. I-IV. kötet [két kötetben].
Pest, 1865. Heckenast Gusztáv. |
(8)+168+(2)+218+(1)p.; (8)+207+(1)+(4)+166+(2)p. Első kiadás. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. A negyedik rész néhány levele foltos. Szüry: 2264. |