126. árverés - 171. tétel
Herczeg Ferenc
Magdaléna két élete. Gróf Batthyány Gyula rajzaival.
Bp., (1943.) Uj Idők. |
125+(2)p.+12t. Számozott (13./1000), a szerző és az illusztrátor által aláírt példány. |
Aranyozott gerincű, kiadói félbőr-kötésben. A gerinc felső sarkán kis sérüléssel. Poss.: Eisner Sándor gyűjteményi bélyegzőjével. |