126. árverés - 15. tétel
Apponyi Albert, gróf
Aesthetika és politika. Művész és államférfiu. Székfoglaló értekezés. Felolvasta a Kisfaludy-Társaságnak 1895. február 10-én Budapesten tartott diszgyülésén ~.
Bp., 1895. Révai Testvérek. |
63p. |
Elékötve: Egervári Ödön: A protestantizmus élet-halál harca a jezuitizmus ellen Magyarországon. I-II. kötet. Pest, 1871. Vodiáner F. ny. (4)+100+(2)+87+(1)p. Hozzákötve: (A III. osztrák-magyar asztalos-kongresszus jegyzőkönyve) (Bp., 1892. Budapesti Könyvny.) 134p. A címlap hiányzik. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |