126. árverés - 144. tétel
Vasárnapi Ujság. Felelős szerkesztő: Pákh Albert. II. évfolyam. 1-48. szám [egybekötve].
Pest, 1855. Landerer és Heckenast. |
392p. Szövegközti fametszetekkel. |
Az utolsó négy szám hiányzik. |
Enyhén kopottas, korabeli félvászon-kötésben. A gerincen apró sérüléssel. Lakatos: 4388. |