126. árverés - 136. tétel
Kedves Órák. Szépirodalmi, gazdasági és ismeretterjesztő képes hetilap. Felelős szerkesztő és kiadótulajdonos: Faragó Simon. IV. évfolyam. 1-52. szám [egybekötve].
Bp., 1898. (Neumayer Ede ny.) |
832p. Gazdagon illusztrált. |
Kopottas, korabeli félvászon-kötésben. Több lapja enyhén foltos, gyűrött, néhány csúnyán javítva, kis szöveghiányokkal. Lakatos: 1135. |