126. árverés - 116. tétel
Nagy Sándor
Háromszék önvédelmi harcza 1848-49. Irta: ~ volt tüzér-főhadnagy, hidvégi lelkész.
Kolozsvárt, 1896. Szerző. |
1t.+(2)+175p.+12t. (1 kihajt.)+1 mell. (kihajt.) |
Hozákötve: Okmánytár Háromszék önvédelmi harczához Kolozsvárt, 1896. Gombos F. ny. (4)+CVII+(1)p.+8t.+(4)p. Kiadói colligatum. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |