125. árverés - 115. tétel
Petőfi Sándor
~ újabb költeményei. 1847-1849. I-II. kötet.
Pest, 1858. Emich. |
(4)+284+IV+(1)p.; (4)+288+IV+(1)p. |
A költő halála után megjelent első kiadás (lásd előző tételünket). |
Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben. Aranymetszéssel díszítve. A második köteten kis tintafolttal, ettől eltekintve szép példány. Richly gilt original cloth. Inner edges gilt. Szüry: 3632. |