125. árverés - 101. tétel
(Habsburg) I. Lipót (1641-1705) német-római császár és magyar király saját kezű aláírásával ellátott, latin nyelvű címereslevele,
amelyben Gerbavacz Gergelynek nemességet adományoz. Pergamenoklevél. Kelt: Vienna Austriae, 1677. V. 11. A hajtogatás mentén egy helyen apró hiánnyal. Díszes, aranyozott keretben. |
Leopold, I. King of Hungary. Ennobling of the family Gerbavacz in Latin. Autograph signed. |