122. árverés - 459. tétel
(Vay Sarolta) D'Artagnan
Régi magyar társasélet. Előszóval ellátta Porzó (Ágai Adolf). I-II. kötet.
Bp., 1900. Athenaeum. |
XIV+479p.; (4)+518p. |
Az írónőt fiúként nevelték, később akként is érzett. A gróf Vay Sándor nevet használta. |
Festett, aranyozott, kiadói vászonkötésben. |