122. árverés - 457. tétel
(Vachott) Vahot Sándor
~ összes költeményei. Kiadta Vahot Imre.
Pesten, 1856. Gyurián. |
VIII+200+(4)p. Első kiadás. |
Boldog Lajos pesti könyvkötő által készített, díszesen aranyozott, korabeli vászonkötésben. Aranymetszéssel díszítve. Poss.: Glitzke Sándor gyűjteményi bélyegzőjével. Szüry: 4813. |