122. árverés - 454. tétel
Magyar Vadászújság. Főszerk.: gyöngyöshalászi Takách Gyula. XXXI. évfolyam [egybekötve].
Bp., 1931. (Hornyánszky Viktor ny.) |
4+463+(1)p. Szövegközti fényképekkel. |
A folyóirat 1927. június 1-ig Vadászat címmel jelent meg. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Néhány eredeti borító bekötve. |