122. árverés - 415. tétel
Viszota Gyula
A Széchenyi-híd története az 1836: XXVI. T.-C. megalkotásáig. (Az eszme megpendítésének százéves évfordulója alkalmából.)
Bp., 1935. MTA. |
144p. Szövegközti képekkel. |
Enyhén sérült gerincű, kiadói papírborítóban. Hozzá: Vajda Pál, dr.: A százéves Lánchid Bp., 1942. Orsz. Közművelődési Szöv. 63+(1)p. Dedikált példány. Modern félvászon-kötésben. Hozzá: Tildy Zoltán — Gerő Ernő: A Lánchidnak fel kell támadni! -- beszéde a Lánchid Bizottság alakuló ülésén. (Bp., 1949. Eisler-ny.) (8)p. |
Kiadói papírborítóban. |